Viac ako 800 variant trekových topánok NA SKLADE | Vstúpte do nášho 👉 vernostného programu, zbierajte body a ušetrite.

Smell Well

SmellWell™ je švédska spoločnosť poskytujúca inovatívne riešenia pre zapáchajúce topánky, tašky a rukavice. Sú rovnako vhodné do skriniek alebo telocviční.

Značka ponúka prirodzené a účinné riešenie na pohlcovanie vlhkosti a odstraňovanie zápachu vo všetkých typoch prostredí, kde je zápach problémom. Vývoj výrobku bol spustený v roku 2012. Po testovaní rôznych výrobkov na trhu sa značka rozhodla vyvinúť vlastné riešenie. Výsledkom dvojročného vývoja a testovania bolo uvedenie výrobku SmellWell na švédsky trh v roku 2014.

Spolu s chemikmi z Chalmersu v Göteborgu začala spoločnosť v roku 2013 skúmať, čo vytvára zápach obuvi, ktorý mnohí pociťovali. Ukázalo sa, že k zápachu prispieva najmä vlhkosť, preto sa zamerali na vývoj výrobku pohlcujúceho vlhkosť. Základom prvého prototypu bola kombinácia pohlcovačov vlhkosti s materiálmi, ktoré účinne odstraňujú zápach.

Jednou z hlavných zložiek výrobku SmellWell je aktívne uhlie , ktoré sa už stovky rokov používa ako prírodný spôsob čistenia a filtrovania vody a vzduchu. Aktívne uhlie vyrobené z bambusu sa používa na účinnú absorpciu a neutralizáciu pachov, ale tiež pohlcuje vlhkosť. Bambus je vhodný aj z hľadiska udržateľnosti, pretože rastie veľmi rýchlo, čo znamená, že výrub nemá vplyv na opätovný rast.

Ostatné materiály v prípravku SmellWell pozostávajú zo solí a minerálov s vlastnosťami, ktoré im umožňujú absorbovať vlhkosť zo vzduchu vo forme potu. Materiál je uzavretý v netkanej vnútornej textílii. Tá pôsobí ako membrána tým, že drží všetky zložky na mieste, ale umožňuje prenos vlhkosti z topánky alebo zariadenia do vrecka.

Bleskové dodanie
Bleskové dodanie
Zásielky odosielame najneskôr do druhého pracovného dňa
Všetko SKLADOM
Všetko SKLADOM
V predajniach na vyskúšanie alebo okamžité odoslanie