Stan MSR ELIXIR 1 - sivý/červený
Kód: 10310

Podrobný popis
Inovatívne ľahké stany z kolekcie "Elixir" majú o 35 % väčšie predsiene, farebne odlíšené slučky a tyče na jednoduché postavenie stanu, fosforeskujúce slučky na zipse na ľahkú orientáciu v noci, úložné sieťové vrecko vnútri stanu. Pôdorys podlahy stanu umožňuje použitie širokých matracov. Stan Elixirs možno postaviť bez vnútorného stanu (voľne stojace tropiko) a má vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu. Poskytujú tiež maximálny priestor vo vnútri stanu, ako aj úložný priestor v predsieňach. Postavený stan tropico je o 25 % ľahší ako štandardný stan. Sieťované okná vnútorného stanu zabezpečujú ľahké vetranie a prívod čerstvého vzduchu. Farebne označené tyče, spony a pracky uľahčujú stavanie stanu. Podložka je súčasťou balenia stanu Elixir.
- Vhodný na trojsezónne kempovanie
- Veľmi odolný, ľahký a pevný materiál vnútorného stanu - nylon
- vodoodpudivý materiál so silikónovou vrstvou Durashield
- pôsobivý pomer pevnosti a hmotnosti
- zosilnené napínacie body, dvojito prešité stanové pútka
- stan váži len 2,16 kg
- dve farebné možnosti: svetlosivá poskytuje neutrálne svetlo, červená dodáva pocit tepla
- odolné ľahké hliníkové (hliník 7000) tyče spojené odolnými plastovými spojkami - farebne označené
- jednoduchá konštrukcia stanu - systém tyčí tvorí jeden celok
- farebné odlíšenie prútov, praciek
- vnútorný stan - sieťované okná zlepšujú vetranie, znižujú kondenzáciu a poskytujú dostatočné súkromie
- veľké sieťované vrecká vo vnútri stanu - organizéry
- dvojité vetracie otvory
- jedna priestranná predsieň - teraz o 35 % väčšia
- rolovacia predsieň s možnosťou nastavenia veľkosti predsiene
- veľký vchod v tvare D na jednoduchý vstup/výstup zo stanu
- vchod do stanu vybavený odvodňovacími kanálikmi Stay-Dry, ktoré zabraňujú vnikaniu vody do stanu
- samostatne stojaci tropický stan
- náhradná podložka je súčasťou balenia stanu
- upínacie úchyty pre stan a tropiko
- štandardný obal na stan
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stany pre 1 osobu |
|---|---|
| EAN: | 40818103104 |
| Farba: | Šedá |
| Druh produktu: | Kemping |
| Počet osôb: | 1 |
| Počet vchodov: | 1 |
| Pôdorys vnútorného stanu: | 0,84 x 2,18 m |
| Materiál tropika: | 68D Ripstop Polyester 1500mm Polyurethane s DWR |
| Materiál vnútorného stanu: | 40D Ripstop Nylon DWR / 20D Nylon Micro-mesh |
| Materiál podlážky: | 70D Taffeta Nylon 3000mm Polyurethane s DWR |
| Vnútorná výška: | 100 cm |
| Počet prútov: | 2 (hliník serie 7000) |
| Samonosná konštrukcia: | Áno |
| Počet predsiení: | 1 |
| Vodný stĺpec tropíka: | 1500 mm |
| Vodný stĺpec podlahy: | 3000 mm |
| Objem spálne stanu: | 963 l |
| Objem predsiení: | 340 l |
| Plocha spálne: | 1.86 m2 |
| Plocha predsiene: | 1.11 m2 |
| Hmotnosť: | 2.16 kg |
| Minimální hmotnost: | 1.78 kg |
| Počet kolíkov: | 10 ks |
| #sizes_table#: | hidden |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
