SALOMON Dámska treková obuv QUEST 4 GTX W slate/trooper/opal blue - sivá
Kód: 101826/37 101826/38 101826/43 101826/39 101826/40 101826/44 101826/41 101826/45 101826/42 101826/46 Zvoľte variant

Podrobný popis
Technické parametre
- Hmotnosť: 1070 g (dámsky pár, veľkosť UK5/EU38)
- Zvršok (materiál): Nubuková koža s textilnými prvkami
- Membrána - typ: GORE-TEX (nepremokavá)
- Stielka (vložka): OrthoLite
- Typ medzipodrážky - tlmiaca pena: EnergyCell EVA (dvojitá hustota)
- Podrážka: All Terrain Contagrip TA
- Drop (mm): 12,0 mm
- Technológia: ADV-C 4D Chassis;GORE-TEX;SENSIFIT
- Kompatibilita s terénom: horský terén;kamenisté chodníky;dlhšie túry
- Výška topánky: 169 mm
Správne prispôsobenie a pohodlie trekingovej obuvi
Dámske trekové topánky Salomon Quest 4 GTX ponúkajú anatomicky tvarovaný strih so širšou prednou časťou chodidla pre prirodzený pohyb prstov a užšou pätovou časťou pre dokonalé prispôsobenie. Systém SENSIFIT obopína chodidlo a prispôsobuje sa jeho tvaru, čím eliminuje potenciálne pľuzgiere aj pri dlhých prechodoch v náročnom teréne.
Rozsah veľkostí a systém šnurovania
- Širšia predná časť chodidla poskytuje dostatok priestoru pre prirodzený pohyb prstov
- Systém šnurovaniaLace Locker umožňuje presné nastavenie uťahovania v rôznych zónach
- Pätná časť ponúka dokonalú fixáciu vďaka tuhšej konštrukcii a ergonomickému tvaru
- Počítajte s kratším časom na zabehnutie 25-75 km chôdze
Vďaka kombinácii širšej prednej a užšej pätovej časti získate dokonalú rovnováhu medzi stabilitou a pohodlím, čo oceníte najmä na viacdňových výpravách s ťažkým batohom.
Kvalitná konštrukcia do náročného horského terénu
Topánky sú navrhnuté pre maximálnu odolnosť a výkon v náročných podmienkach. Nubuková koža v kombinácii s textilnými prvkami zaisťuje ideálnu rovnováhu medzi priedušnosťou a odolnosťou proti oderu. Plne nepremokavá membrána GORE-TEX s podlepenými švami a jazyk s krycím golierom zabraňujú prenikaniu vody aj v extrémnych podmienkach.
Odolnosť a ochrana na horskú turistiku
- Podrážka All Terrain Contagrip TA s tvrdosťou 88,3 HC zaručuje výnimočnú odolnosť
- Gumová podšívka na špičke a päte chráni pred poškodením od kameňov a koreňov
- Vyšší členok poskytuje dodatočnú ochranu a stabilitu na nerovnom teréne
- Strategicky umiestnené drážky podrážky poskytujú spoľahlivú trakciu na rôznych povrchoch
S týmito vysoko odolnými topánkami sa môžete bez obáv vydať na najťažšie horské chodníky, kde oceníte ich výnimočnú stabilitu, trakciu a odolnosť aj vo vysoko abrazívnom prostredí.
Zdravotné výhody a ergonómia turistiky
Premyslená konštrukcia týchto topánok prináša významné zdravotné výhody pre vaše nohy. Systém podvozku ADV-C 4D poskytuje maximálnu bočnú stabilitu a ochranu pred vyvrtnutím členku, čo je nevyhnutné pri pohybe v nerovnom teréne. Dvojitá pena EnergyCell EVA v medzipodrážke účinne tlmí nárazy a znižuje únavu pri dlhých túrach.
Anatomický dizajn na dlhé prechody
- Torzná tuhosť najvyššieho stupňa (5/5) minimalizuje namáhanie klenby
- Drop 12 mm optimálne rozkladá tlak na chodidlo a znižuje zaťaženie Achillovej šľachy
- Vložka OrthoLite podporuje prirodzenú klenbu a zaisťuje dlhodobé pohodlie
- Vyššia tuhosť podrážky (65,7 N pri 30° ohybu) chráni chodidlo pri došľape na ostré hrany
Vďaka premyslenej ergonómii tejto obuvi si môžete vychutnať horské túry bez nepríjemnej únavy alebo bolesti nôh aj po niekoľkých dňoch intenzívneho používania v náročnom teréne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámska turistická / treková obuv - stredná, vysoká |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Pohlavie: | Ženy |
| Výška topánky: | Stredná (Mid) | 169 mm |
| Materiál: | Koža |
| Šírka topánok: | Normálne |
| Membrána (vodeodolnosť): | Membrána (vodeodolnosť), GORE-TEX |
| Farba: | Šedá |
| Hmotnosť/pár (g): | 991 až 1250 g |
| Šnurovanie: | Šnúrky |
| Určené pre mačky: | Remienkové |
| Kategória (skupina) topánok: | B-stredná turistika, A/B-ľahká turistika |
| Druh produktu: | Obuv |
| Kategória topánok: | S Gore-Texem, Nepremokavé |
| Obsadenie: | na špičke a päte |
| #sizes_table#: | /velikostni-tabulka-salomon/ |
| Pokles (mm): | 12,0 mm |
| Hmotnosť: | 1070 g (dámsky pár, veľkosť UK5/EU38) |
| Membrána - typ: | GORE-TEX (nepremokavý) |
| Medzipodrážka typu tlmiaca pena: | EnergyCell EVA (dvojitá hustota) |
| Stupeň tlmenia: | Stredné |
| Jediný: | All Terrain Contagrip TA |
| Vložka (stielka): | OrthoLite |
| Horná časť (materiál): | Nubuková koža s textilnými prvkami |
| Šírka päty: | 85,7 mm |
| Šírka prednej časti: | 116,5 mm |
| Technológia: | Chassis ADV-C 4D, GORE-TEX, SENSIFIT |
| Terénna kompatibilita: | horský terén, kamenisté cesty, dlhšie túry |
| Hrúbka jazyka: | 10,7 mm |
| Hrúbka stielky: | 5,3 mm |
| Torzná tuhosť: | 5/5 (maximum) |
| Tuhosť v ohybe: | 65,7 N |
| Tvrdosť podrážky: | 88,3 HC |
| Výška podrážky: | 38 mm |
| Posilnenie: | Podvozok ADV-C 4D |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
