FIZAN Trekingové palice ULTRAX ALU yellow - čierna/žltá
Kód: 111534
Doprava zadarmo
Zásielky odosielame ZADARMO pri objednávke nad 40 EUR!

Všetko SKLADOM
Všetko máme skladom na okamžité odoslanie.
Podrobný popis
Fizan UltraX ALU:
- bez zavesenia
- nastaviteľný široký a pohodlný popruh
- predĺžená rukoväť z peny EVA
- kompaktná 35 mm doska
- 50 mm trekingová doska
- ochranný gumový kryt hrotu
- karabína
- Alu pákový uzamykací systém proti odskrutkovaniu - lankový a rýchloupínací systém - nový spôsob uzamykania - žiadne vŕzganie pri chôdzi, rýchlejšia a jednoduchšia manipulácia, lepšia manipulácia pri zložení
Materiál:
Palice - hliník AL 7001
rukoväť - guma
rukoväť - pena EVA
popruh - 100% PES
hrot - hrot z karbidu hliníka
košík - trekingový 50 mm, kompaktný 35 mm
Hmotnosť: 260 g/ks
Nastaviteľná dĺžka: 115-135 cm
Priemer: 16/14/14 mm
Zložený: 37 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trekingové palice |
|---|---|
| EAN: | 8053630661150 |
| Pohlavie: | Unisex |
| Materiál: | Hliník 7001 |
| Farba: | Šedá |
| Aretácia: | Šrobovací |
| Dĺžka rukoväte: | Klasická |
| Dĺžka v zloženom stave: | 51 - 60 cm |
| Druh produktu: | Paličky |
| Hmotnosť: | 169 g |
| Hmotnosť palice (1ks): | 151 - 200 g |
| Materiál palice: | Hliník |
| Materiál rukoväte: | Penová guma |
| Max. dĺžka palice: | 125 cm |
| Priemer: | 17/16/14/12 mm |
| Rozsah dĺžky v rozloženom stave: | 51 - 125 cm |
| Typ palice: | Teleskopická |
| Úchyt ruky: | Pútko |
| #sizes_table#: | hidden |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
