FIZAN Trekingové palice COMPACT 4 TECH light blue - modré
Kód: 115003

Podrobný popis
Trekingové palice Fizan Compact 4 Tech sú určené pre turistov, ktorí chcú maximálne prenosné a ľahké cestovné vybavenie. Vďaka ich štvordielnej konštrukcii ich možno v zloženom stave ľahko uložiť do batohu alebo pripevniť na vonkajšiu stranu výbavy, čo oceníte pri turistike, cestovaní a viacdňových trekoch.
Palice sú vyrobené z hliníka 7001 a pozostávajú zo štyroch segmentov s priemermi 17, 16, 14 a 12 mm. Ponúkajú nízku hmotnosť len 169 gramov a veľmi kompaktnú dĺžku 51 cm v zloženom stave, pričom maximálna dĺžka v rozloženom stave je 125 cm.
Ergonomická rukoväť z peny EVA poskytuje pohodlné uchopenie pri dlhšej chôdzi a je doplnená polyesterovým popruhom. Palice sú vybavené karbidovým hrotom pre istú oporu v teréne. Dizajn je vytvorený sublimačnou technológiou, ktorá zabezpečuje čistý minimalistický vzhľad a dlhotrvajúcu grafiku. Súčasťou balenia sú aj dva taniere (35 mm a 50 mm) a ochranné krytky hrotov.
Hlavné vlastnosti: - Hrot je vybavený hrotom na hrot, ktorý sa dá použiť na hrotovanie:
- ultrakompaktné štvordielne trekingové palice vhodné na turistiku a cestovanie
- Hliníková konštrukcia 7001 so segmentmi 17/16/14/12 mm
- hmotnosť palice iba 169 g
- maximálna dĺžka palice 125 cm
- ergonomická rukoväť z peny EVA s polyesterovým pútkom
- karbidový hrot na stabilnú oporu v teréne
- 35 mm a 50 mm taniere a krytky hrotov v balení
- dĺžka v zloženom stave 51 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trekingové palice |
|---|---|
| EAN: | 8053630661402 |
| Pohlavie: | Unisex |
| Materiál: | Hliník 7001 |
| Farba: | Modrá, Čierna |
| Aretácia: | Šrobovací |
| Dĺžka rukoväte: | Klasická |
| Dĺžka v zloženom stave: | 51 - 60 cm |
| Druh produktu: | Paličky |
| Hmotnosť palice (1ks): | 151 - 200 g |
| Materiál palice: | Hliník |
| Materiál rukoväte: | Penová guma |
| Max. dĺžka palice: | 125 cm |
| Priemer: | 17/16/14/12 mm |
| Rozsah dĺžky v rozloženom stave: | 51 - 125 cm |
| Typ palice: | Teleskopická |
| Úchyt ruky: | Pútko |
| Značky: | Fizan |
| #sizes_table#: | hidden |
| Hmotnosť: | 169 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
