FERRINO Trekingové palice ORTLES yellow - žlté
Kód: 115090

Podrobný popis
FERRINO Ortles sú trekingové palice so skladacím teleskopickým mechanizmom a 2 typmi tanierov v balení!
Vďaka minimálnej dĺžke 40 cm sa ľahko zmestia do batohu alebo inej batožiny. Skladajú sa z 5 častí, ktoré môžete rýchlo spojiť pomocou zacvaknutia a rýchloupínacieho systému Lock&Go. Ten slúži aj na nastavenie dĺžky palice v nižšom rozsahu ideálnom pre ženskú postavu(95 - 115 cm).
Anatomická rukoväť vám pomôže držať palicu pohodlne aj na dlhších cestách. Penový materiál zabraňuje vzniku pľuzgierov alebo odrenín a spolu s nastaviteľným pútkom zaisťuje bezpečné uchopenie.
Súčasťou balenia sú aj trekingové a snehové taniere. Budete tak pripravení na každý rozmar počasia!
Technický popis: Vhodné pre všetky typy lyží, ktoré sa dajú použiť v teréne:
- Päťdielne skladacie palice s teleskopickým nastavením dĺžky
- dĺžka konštrukcie prispôsobená ženám
- Anatomicky tvarovaná rukoväť
- Systém rýchleho uvoľnenia Lock&Go
- Volfrámové hroty
- nastaviteľné pútka
- Ľahká a skladacia konštrukcia
- hmotnosť: 540 g (pár)
- materiál: hliníková zliatina 7075 (dural)
- nastaviteľná dĺžka: 95 - 115 cm
- zložená dĺžka: 40 cm
- priemer: 18/16/14/14/14 mm
- balenie obsahuje 2 palice, trekové taniere a snehové taniere
Dodatočné parametre
| Kategória: | Trekingové palice |
|---|---|
| EAN: | 8014044996412 |
| Pohlavie: | Unisex |
| Materiál: | Dural 7075 |
| Farba: | Žltá |
| Aretácia: | Zámok |
| Dĺžka rukoväte: | Klasická |
| Dĺžka v zloženom stave: | 40 cm |
| Druh produktu: | Paličky |
| Hmotnosť: | 540 g |
| Hmotnosť palice (1ks): | 251 - 300 g |
| Materiál palice: | Hliník |
| Materiál rukoväte: | Penová guma |
| Max. dĺžka palice: | 115 cm |
| Priemer: | 18/16/14 mm |
| Rozsah dĺžky v rozloženom stave: | 59 - 115 cm |
| Typ palice: | Teleskopická |
| Úchyt ruky: | Pútko |
| Značky: | Ferrino |
| #sizes_table#: | hidden |
| rozmery: | 115 cm, 95 cm |
| Materiál: | Hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
